Teatri Per Adoleshente – Programi

October 2014
18 October 2014

Shiko kush erdhi!

Expired

Titulli: “Shiko kush erdhi!” Autor: Ray Cooney Përktheu: Marelba Fushekati Regjisor: Endri Çela Kostumograf: Ines Karanxha As/Regjisor: Klajdi Zeqaj Aktorë: Florian Agalliu, ...

View Details
June 2015
10 June 2015

Pse e vodhem makinen

Expired

Titulli: “Pse e vodhëm makinën” Autori: Wolfgang Herrndorf Versioni skenik: Robert Koall Përktheu: Pandeli Pani Regjisor: Stefan Neugebauer Skenograf: Beqo Nanaj Kostumograf: ...

View Details
February 2016
03 February 2016

Të çmendurit Adams

Expired

Titulli: “Të çmendurit Adams” Autor: Charles Addams Përkthyes: Endri Çela Regjisor: Endri Çela Drejtues muzike: Erjon Medha Koreograf: Aledia Kondaj Kostumograf: Sofi ...

View Details
October 2016
05 October 2016

1 dhe 1 bëjnë 3

Expired

Titulli: “1 dhe 1 bëjnë 3” Autor : Ray Cooney Perktheu: Besi Londo Regjia : Timo Flloko As/regjisor: Ina Morinaj Kostumografe: ...

View Details
February 2017
28 February 2017

Shkolla e grave

Expired

Titulli: “Shkolla e grave” Teksti: Molier Përkthimi: Prokop M. Gjergo Regjia: Endri Çela Kostumografia: Sofi Kara Skenografia: Beqo Nanaj Interpretojnë: Donald Shehu, ...

View Details
December 2017
19 December 2017

TAKIMI PARE

Expired

TAKIMI PARE   Autori : Austin Winsberg Regjisor : Ina Morinaj Perktheu: Ina Morinaj Muzika : Alan Zachary dhe Michael Weiner Kostumograf ...

View Details
February 2019
20 February 2019

Kopshti me dallëndyshe

Expired

Pas suksesit të tri shfaqjeve premiere, komedia brilante "Kopshti me dallëndyshe" rikthehet në skenën  tonë tek ...

All Day
View Details
April 2019
04 April 2019

Darka e Lamtumires

Expired

Darka e Lamtumires Autor:  Matthieu DELAPORTE dhe Alexandre de la PATELLIERE Regji: Kico Londo Aktoret: Gazmend Paja, Laura Nezha, Visjan Ukcenaj. Para se ...

All Day
View Details
27 April 2019

Boeing Boeing

Expired

Autori: Marc Camoletti Përktheu: Nasi lera Regjisor: Kiço Londo Skenografe: Gerta Qyrku Kostumografe: Realda Malo Aktorë: Amos Muji Zaharia, Rudina Dembacaj, ...

All Day
View Details
No event found!