Arkiva – Shfaqjet e TKEKS

Viti 2020 – 2021

January 2020
18 January 2020

MISIONI I BLETËVE

Expired

"MISIONI I BLETËVE" Autor dhe regjisor: Ledian Gjeçi Skenograf: Beqo Nanaj Kostumografe: Sofi Kara Aktorë: Alba Shtëmbari, Ermir Hoxhaj ,Deljana ...

View Details
25 January 2020

TORTA E DITELINDJES

Expired

TORTA E DITELINDJES Regjia: Marsel Greva Autor: Kleard Gërmenji dhe Marsel Greva Skenograf: Beqo Nanaj Kostumografe: Sofi Kara Aktorët: Rexhina Ibro, ...

View Details
25 January 2020

HEDDA GABLER

Expired

HEDDA GABLER Autori : Henrik Ibsen Përktheu : Afrim Koçi Ë Regjia : Botond Nagy As/Regjisor : Stela Doka Skenografia : ...

View Details
February 2020
29 February 2020

Miss Julie

Expired

Miss Julie Autor: A. Strindberg Regjisor: Kiço Londo Skenograf: Beqo Nanaj Kostumografe: Sofi Kara As/regj: Olgert Mataj, Ana Kuqo Aktorë: Laura Nezha, ...

View Details
October 2020
04 October 2020

HANSEL DHE GRETEL

Expired

HANSEL DHE GRETEL Autor: Mateo Dervishaj dhe Endri Dibra sipas vellezerve Grimm Regjia: Mateo Dervishaj Skenograf: Beqo Nanaj Kostumografe: Sofi ...

View Details
10 October 2020

DREJT IMAGJINATES

Expired

DREJT IMAGJINATES Teksti dhe regjia: Endri Çela Kostumografe: Sofi Kara Skenograf: Beqo Nanaj Koreografe: Regjina Ibro Interpetojne: Ergys Çekrezi, Jonida Peti, ...

View Details
September 2021
17 September 2021
19 September 2021

“Domino në Burgator”

Expired

Regjia: Armand Bora Interpretojnë: Xhevat Limani Rozi Kostani Alfred Trebicka Një histori që mban të lidhur mes xhelozisë, ...

All Day
Tiranë
View Details
18 September 2021
19 September 2021

“Domino në Burgator”

Expired

Regjia: Armand Bora Interpretojnë: Xhevat Limani Rozi Kostani Alfred Trebicka Një histori që mban të lidhur mes xhelozisë, ...

All Day
Tiranë
View Details
19 September 2021

“Domino në Burgator”

Expired

Regjia: Armand Bora Interpretojnë: Xhevat Limani Rozi Kostani Alfred Trebicka Një histori që mban të lidhur mes xhelozisë, ...

All Day
Tiranë
View Details
No event found!