TKEKS

Komedia e Shekspirit “Shumë zhurmë për asgjë” do të vijë premierë me regji nga Carlo Sciaccaluga këtë fundjavë në Teatrin Eksperimental. Regjisori thotë se kjo vepër është aktuale, pasi përpjekja e femeres per pavarësi dhe poziviteti mashkullor në emër të dashurisë vazhdojnë./abcnews.al

 

Linku i artikullit në media: https://abcnews.al/komedia-shume-zhurme-per-asgje-ne-teatrin-eksperimental/

Leave A Reply: